Konu Dışı - Kişisel BlogArkadaşlar merhaba, uzun zamandır konu dışı adında bir yayın açmayı düşünüyordum, blogumda da işlerim yoğun olduğu için yazı yayınlayamıyorum ama arada girip kontrol ediyorum hâlâ yerinde duruyorumu diye. :)

Konu dışı bağlığını açma amacım ise sormak istediğiniz soru, görüş ve önerilerinizin veya gündelik hayattan konular üzerinde sormak istedikleriniz ile ilgili fikir alışverişleriydi. Nihayetinde konu dışı adı altında bir başlık açtım, yorum formu üzerinden sormak istediğiniz sorular, blogger hakkında takıldığınız yeler vb. Bir çok şey hakkında konuşabiliriz, görüşmek üzere.
İlkay Gürler

Blog Yazarı

İlkay Gürler 2012 yılından bu yana blog yazmaktayım, çok güzel projelere imza attım, eski bloglarım ile çok iyi yerlere gelmiştim okulum sebebiyle bıraktım. Şimdi daha profosyonel bir biçimde blog yazıyorum. Sakin, sessizliği seven bir insanım. Daha iyi tanımak için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
2 yorum
  1. Benim sorum yok. Lakin bu yazıyı görüp blog sahibi olmak isteyen dostlarımız varsa onlara tavsiyem olacak: Blog işlerine girecekseniz kesinlikle en önemli nokta sabırlı olun.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Evet sabır önemli, emek vermeden hiç bir şey ne yazıkki olmuyor, emeklemeden yürünmüyor.:)

      Sil

Yorum Gönderme

Yazı hakkında yorumlar yapmaya özen gösterelim.*
Yorumunuzun yayınlanması için yönetici tarafından gözden geçirilmesi gerekir.*

Yazılanlardan Haberdar Ol