SEO Uyumlu Premium Blogger Temaları

Merhaba dostlarım, arkadaşlarım. Bugünkü yazımda sizlere blogger altyapısına sahip bloglarınızda kullanabileceğiniz SEO uyumlu, hepsi bir birbirinden güzel premium temaları sizlerle paylaşacağım.

Temaların bazıları kendi arşivimde olup, bazılarıda ücretini veripte aldığım kapattığım bloglarımdan kalan temalardır. Sizlere kısaca temalardan bahsetmek istiyorum.

Fast & Banget Blogger Teması


Fast Blogger Teması
Banget Blogger Teması

Bu iki tema minimal tasarımları sevenler için birebir, temaların disqus yorum formu desteğide bulunmaktadır. Her iki temada %100 SEO uyumlu ve AdSense için birebirdir.

Magz Blogger Teması


Magz Blogger Teması

Magz Blogger Teması ise daha çok kişisel bloglar için ideal bir tema olarak göz önüne çıkıyor, bu temamızda tamamiyle SEO uyumlu olup AdSense için kullanılabilir reklam alanlarına sahiptir. Ayrıca temada yenilenen blogger yorum formuda bulunmaktadır. Temanın bütün ayarları blogger paneli üzerinden yönetilebilmektedir. Bu temada %100 SEO uyumludur.

Viral Pro Blogger Teması


Viral Pro temasını bilmeyeniniz yoktur eminim, fakat bu temamız alışılmışın dışında yenilenen tasarımı ile göz önüne çıkmakta. Diğer temalarda olduğu gibi bu temamızda da gerekli bütün ayarlamaları blogger paneli üzerinden yapabilmekteyiz.

Yazımda paylaştığım bütün temalarda aşağıdaki özellikler bulunmaktadır.

 • Breadcrumbs
 • Benzer Yazılar
 • Yenilenen Yorum Formu
 • Disqus Yorum Formu
 • AdSense Uyumlu Reklam Alanları
 • Temaya Entegre E-Posta Aboneliği
 • Lazyload
 • CSS Sıkıştırması
Temalara sahip olmak için ise yapmanız gerek çok basit, buraya tıklayarak önce blogumu izlemeye alıyorsunuz, ardından blogumda bulunan herhangi 2 yazıya anlamlı yorumlar yapmanız gerekiyor, ardından yorum kısmına e-posta adresini bıraktığınızda istediğiniz temayı göndereceğim.
Blogger tema paylaşımım bununla sınırlı kalmayacak bugünlük sadece 4 adet tema paylaşımı yaptım sizlerle ilerleyen zamanlarda başka temalarıda sizlere sunacağım, görüşmek üzere.
İlkay Gürler

Blog Yazarı

İlkay Gürler 2012 yılından bu yana blog yazmaktayım, çok güzel projelere imza attım, eski bloglarım ile çok iyi yerlere gelmiştim okulum sebebiyle bıraktım. Şimdi daha profosyonel bir biçimde blog yazıyorum. Sakin, sessizliği seven bir insanım. Daha iyi tanımak için hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
5 yorum
 1. Çok güzel temalar paylaşmışsınız, seo uyumlu ve premium olmaları harika. Bu temaları arşivime alacağım, çok teşekkürler. Mail : talha@ko-tr.net

  YanıtlayınSil
 2. Magz blogger temasını bir sitemde kullanmaktayım. Gayet kullanışlı. Çokta memnunum. Ayrıca tema paylaşımı yapmanızı çokça takdir ediyorum.

  YanıtlayınSil
 3. magz şablonunu gönderebilirmisin acaba ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, istediğin temaya sahip olmak için yapman gerekenleri yazımın sonunda belirtmiştim. Bunları yapmadığını görüntülüyorum. Gerekli olan işlemleri yaptıktan sonra e-posta adresini verirsen temayı göndereceğim.

   Sil

Yorum Gönderme

Yazı hakkında yorumlar yapmaya özen gösterelim.*
Yorumunuzun yayınlanması için yönetici tarafından gözden geçirilmesi gerekir.*

Yazılanlardan Haberdar Ol