Gizlilik Politikası

Blogumuz için gerekli olan gizlilik politikası aşağıda bilginize sunulmuştur.

İlkay Gürler - Kişisel Blog'da webmaster konuları ve diğer yazılar bulunmaktadır. Bu blog üzerindeki yazılar tamamen yazara aittir. Sadece yazarın yorumudur. Tamamen hayal ürünü olup hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçekle bağdaştırılamaz, örnek gösterilmesi tavsiye edilmez. Alıntı makaleler tümüyle gerçek yazarına aittir. Blogumuz üzerinde alıntı bir yazı varsa o yazı altına Alıntı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Alıntı yazılar hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan şahısa aittir. Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır. Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Blogun sahibine ya da yazarlarına yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez, kabul edilmez. Bloga girilen yorumlar yorum sahibinin sorumluluğunda olup blog sahibi ya da editörleri hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.

Yayınlarımı inceleyebilirsiniz, kopyasını talep edebilir ve eğer uygun görülürse size alıntı göstermeniz şartı ile izin verebilirim. Yayınlarımı alıntı gösterilmek kaydıyla (www.ilkaygurler.com bağlantısı ile) kopyalanabilir. Eğer blogumuz üzerindeki yazıları kopyalarsanız kopyalanan yazılar için DMCA ve Creative Commons lisansımız bulunmaktadır.

İlkay Gürler - Kişisel Blog web sitesini kullanarak, gizlilik sözleşmesi’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.

AdBlock Tespit Edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız, yok böyle iyiyim derseniz sağ üstteki butona tıklayıp gezintiye devam edebilirsiz. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Sayfayı yenile!