Gizlilik Politikası

Bu sitenin bir ziyaretçisi olarak gizliliğiniz bizim için çok önemlidir.

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ve burada, unPlug.ilkaygurler.com'u ziyaret ettiğinizde hangi bilgileri aldığımız ve topladığımız ve bu bilgileri nasıl sakladığımız ve muhafaza ettiğimizin bir açıklaması yer almaktadır. Bu tür bilgileri asla üçüncü taraflara vermeyeceğimizi yineliyoruz.

Günlük dosyaları hakkında

Diğer çoğu site gibi, günlük dosyalarında bulunan verileri toplar ve kullanırız. Günlük dosyalarında yer alan bilgiler arasında (İnternet Protokolü) IP adresiniz, ISS'niz (İnternet Servis Sağlayıcı), kullandığınız tarayıcı, ziyaret ettiğiniz saat ve ziyaret ettiğiniz sayfalardır.

Çerezler hakkında

Sitemiz, sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel tercihleriniz gibi bilgileri depolamak için tanımlama bilgileri kullanır. Bu, ilk ziyaretiniz için bir açılır pencere görüntülemeyi veya sitemize giriş bilgilerinizi kaydetmeyi de içerebilir.

unPlug.ilkaygurler.com, sitemizi desteklemek için üçüncü şahısların reklamlarını da kullanır. Bu reklam yayıncılarından bazıları, sitemizde reklam sunarken çerezleri kullanabilir ve bu da reklamverenlere (Adsense programı aracılığıyla Google gibi) (İnternet Protokolü) IP adresiniz gibi bilgileri gönderir, ISP (Internet Servide Provider), kullandığınız internet tarayıcısı vb.

Tarayıcınızdaki ayarlar veya Norton Internet Security veya diğerleri gibi bir programdaki ayarlar aracılığıyla tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak bu, sitemizle ve diğer sitelerle etkileşim deneyiminizi etkileyebilir. Forumlara veya sahip olduğunuz bir hesaba giriş yapmak gibi hizmetlerimize giriş yapamazsınız.