unPlug Nedir?

unPlug, blogger platformunun ihtiyaçlarına göre farklı stillerde çeşitli widget'lar sağlayan bir sitedir. Bu sitedeki tüm widget'lar, blog yazarlarına ücretsiz olarak sağlanır, rengi veya stili değiştirip değiştirmediğini değiştirmekte özgürdür.

Widget'ların çoğu ev yapımıdır ve diğer şablonlardaki mevcut widget'lardan esinlenilmiş ancak değiştirilmiş bazıları da vardır, bir takdir biçimi olarak, çeşitli web sitelerinden veya şablonlardan ilham aldığımız widget'lara destek veriyorum.

bu sitedeki widget'ların kodu, kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda Viomagz, Fletro, Igniplex vb. iyi bilinen şablonlardaki koda uyarlanmıştır

unPlug'u neden yarattınız?

İlk başta bu site sadece blogcular hakkında yaptığım bazı makalelerin bir demosu olarak tasarlandı. Ancak son zamanlarda, bu site daha profesyonel bir şekilde geliştirilirse, kişisel olarak benim için çok karlı olur ve blogcular için, özellikle de hala blog yazmayı öğrenenler için çok yardımcı olur diye düşündüm.

Bu yüzden bu siteyi daha basit (minimalist) ama yine de bilgilendirici bir temayla yeniden tasarladım.

Bu siteyi becerilerimi ve deneyimimi geliştirmek için bir oyun alanım olarak düşünün, bu siteyi yapmaya karar vermemde en önemli şey 'eğer kullanıcıların sitemde kalmasını sağlayabilirsem, kodumu neden codepen'e yazayım?' oldu.

Kullanıcılar blogları için belirli widget'lar talep edebilir mi?

Tek işim widget üretmek değil farklı işler ilede meşgulüm ve bu yüzden widget yazmak veya oluşturmak için zaman harcıyorum, ancak biri doğrudan belirli widget'ları yapmalarına yardım etmemi isterse, yardım edebilirim.

Benden belirli bir widget hakkında bir eğitim talep etmek için lütfen menüdeki 'İletişim' bağlantısını tıklayın.